Stamboom Eijsermans » Cornelia Dam (1892-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia Dam 

  • Zij is geboren op 8 november 1892 in Hoeven.
    Kind Cornelia Dam
    Vader Cornelis Dam
    Moeder Johanna Catharina Nieuwlaat
    Soort registratie geboorteakte
    Aktenummer 63
    Plaats Hoeven
    Datum geboorte 08-11-1892
    Datum akte 00-00-1892
    Periode 1892
    Deel Geboorteregister Hoeven 1892
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 4387
  • Een kind van Cornelis Dam en Johanna Catharina Nieuwlaat
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2012.

Gezin van Cornelia Dam

Zij is getrouwd met Adrianus Cornelis van As.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1918 te Hoeven, zij was toen 25 jaar oud.

BruidegomAdrianus Cornelis van As
Leeftijd27
GeboorteplaatsOudenbosch
Vader bruidegomAdrianus van As
Moeder bruidegomHendrika Kastelijn
BruidCornelia Dam
Leeftijd25
GeboorteplaatsHoeven
Vader bruidCornelis Dam
Moeder bruidJohanna Catharina Nieuwlaat
Datum huwelijk22-04-1918
PlaatsHoeven
BronHuwelijksregister Hoeven 1918
Toegangsnr.550
Inv.nr.1695
Aktenummer7

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Dam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Dam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Dam


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1892 lag rond de 1,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 22 april 1918 lag tussen -1,0 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dam

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dam.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dam.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dam (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I32028.php : benaderd 27 september 2026), "Cornelia Dam (1892-????)".