Stamboom Eijsermans » Bernardus Dam (1885-????)

Persoonlijke gegevens Bernardus Dam 

  • Hij is geboren op 25 januari 1885 in Oudenbosch.
    Kind Bernardus Dam
    Vader Gerardus Dam
    Moeder Joanna van Peer
    Soort registratie geboorteakte
    Aktenummer 6
    Plaats Oudenbosch
    Datum geboorte 25-01-1885
    Datum akte 00-00-1885
    Periode 1885
    Deel Geboorteregister Oudenbosch 1885
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 6189
  • Een kind van Gerardus Dam en Joanna van Peer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2012.

Gezin van Bernardus Dam

Hij is getrouwd met Helena Verheijen.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1908 te Oudenbosch, hij was toen 23 jaar oud.

Bruidegom Bernardus Dam
Leeftijd 23
Geboorteplaats Oudenbosch
Vader bruidegom Gerardus Dam
Moeder bruidegom Johanna van Peer
Bruid Helena Verheijen
Leeftijd 20
Geboorteplaats Oud- en Nieuw Gastel
Vader bruid Hendrik Verheijen
Moeder bruid Wilhelmina Rijsdijk
Soort registratie huwelijksakte
Aktenummer 28
Plaats Oudenbosch
Datum huwelijk 17-08-1908
Periode 1908
Deel Huwelijksregister Oudenbosch 1908
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 2361

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Dam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Dam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Dam


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1885 lag rond de -8,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 17 augustus 1908 lag tussen 11,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dam

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dam.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dam.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dam (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I31996.php : benaderd 26 december 2025), "Bernardus Dam (1885-????)".