De temperatuur op 11 november 1925 lag tussen -1,4 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
Trouwdag 13 september 1950
De temperatuur op 13 september 1950 lag tussen 9,9 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
28 april » Huwelijk van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand met Sirikit Kitiyakara.
5 mei » Kroning van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand.
9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
1 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Austria Salzburg.
1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
Dag van overlijden 7 februari 2011
De temperatuur op 7 februari 2011 lag tussen 7,1 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
13 januari » Het Internationaal Olympisch Comité schorst het Ghanees nationaal olympisch comité vanwege politieke bemoeienis. Eerder werd Koeweit om dezelfde reden geschorst.
26 januari » Belgisch tennisster Justine Henin kondigt aan te stoppen met tennissen, na 7 grandslamtoernooien, een gouden medaille op de Olympische Spelen en 117 weken nummer 1 op de WTA-rangschikking. De reden is een aanslepende elleboogblessure.
21 mei » Bram van der Vlugt maakt middels een speciaal ingelaste uitzending van het Sinterklaasjournaal bekend dat hij gestopt is met zijn taak als vaste raadsman van Sinterklaas. Stefan de Walle neemt zijn staf en mijter over.
15 juli » Na een brand stort een deel van het Zendstation Smilde in. Er vallen geen gewonden.
6 augustus » De Nederlandse tennisser Robin Haase wint het ATP-toernooi in Kitzbühel; het is zijn eerste ATP-titel.
18 december » De Amerikaanse troepen verlaten na meer dan 8 jaar Irak, de Irakoorlog is officieel voorbij.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I319958.php : benaderd 13 februari 2026), "Adriana van der Werf (1925-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.