Stamboom Eijsermans » Adrianus van Weert

Persoonlijke gegevens Adrianus van Weert 


Gezin van Adrianus van Weert

Hij is getrouwd met Maria Pelders.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1887 te Drunen.

Algemeen Toegangnr: 50.042
Inventarisnr: 1994
Gemeente: Drunen
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 6
Datum: 10-05-1887
Bruidegom Adrianus van Weert
Geboorteplaats: Drunen
Bruid Maria Pelders
Geboorteplaats: Drunen
Vader bruidegom Theodorus van Weert
Moeder bruidegom Maria van den Hoven
Vader bruid Martinus Pelders
Moeder bruid Maria Bertens

Kind(eren):

  1. Cornelis van Weert  1892-????
  2. Maria van Weert  1894-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van Weert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van Weert

Martinus van Weert
± 1785-????
Maria Smits
± 1785-????
Anthonia van Son
± 1785-????

Adrianus van Weert
????-

1887

Maria Pelders
1863-1932


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1887 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.

Over de familienaam Van Weert


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I319407.php : benaderd 28 december 2025), "Adrianus van Weert".