Stamboom Eijsermans » Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk (1930-1994)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk 


Gezin van Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1958 te Hooge en Lage Zwaluwe, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wilhelmus Vrolijk

Johannes Vrolijk
± 1870-????
Cornelia de Jong
± 1870-????

Johannes Wilhelmus Vrolijk
1930-1994

1958
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1930 lag tussen 13,8 °C en 27,7 °C en was gemiddeld 20,5 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
  • De temperatuur op 13 mei 1958 lag tussen 6,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Laatste stoomlocomotief in reguliere dienst in Nederland.
    • 3 februari » Oprichting van de Benelux. Het verdrag tussen België, Nederland en Luxemburg werd getekend in Den Haag.
    • 5 februari » Nasser wordt president van de Verenigde Arabische Republiek.
    • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).
    • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
    • 12 september » Jack Kilby presenteert de eerste werkende geïntegreerde schakeling, maar verliest het patent 11 jaar later aan Robert Noyce.
  • De temperatuur op 25 december 1994 lag tussen -5,6 °C en -0,5 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Bij gevechten tussen rivaliserende clans in de Somalische havenstad Kismayu vallen ten minste vijf doden.
    • 2 juni » Het Rwandees Patriottisch Front laat bij monde van haar leider Paul Kagame weten het schieten op burgers te vermijden en te proberen om VN-soldaten niet in gevaar te brengen.
    • 4 juli » In Rwanda valt de hoofdstad Kigali in handen van de RPF-strijders
    • 23 juli » De Duitse justitie besluit om de 86-jarige Erich Mielke, chef van de voormalige Oost-Duitse geheime politie (Stasi), te vervolgen voor het onder zijn verantwoordelijkheid neerschieten van Oost-Duitsers die over de Berlijnse Muur probeerden te vluchten.
    • 26 augustus » In het pas geopende Abe Lenstra Stadion in Heerenveen trappen sc Heerenveen en FC Groningen het seizoen 1994/95 af. Het duel eindigt in een 2-0 overwinning voor de Friezen door treffers van Tom Sier en Erik Regtop.
    • 7 december » Het Mauritshuis in Den Haag koopt voor ongeveer tien miljoen gulden een schilderij van de 17de-eeuwse Nederlandse schilder Meindert Hobbema, getiteld Boslandschap.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vrolijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vrolijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vrolijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vrolijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I317874.php : benaderd 21 oktober 2026), "Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk (1930-1994)".