De temperatuur op 16 juni 1930 lag tussen 13,8 °C en 27,7 °C en was gemiddeld 20,5 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
Trouwdag 13 mei 1958
De temperatuur op 13 mei 1958 lag tussen 6,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
31 januari » De Explorer 1 is de eerste succesvolle Amerikaanse satellietlancering.
3 februari » Oprichting van de Benelux. Het verdrag tussen België, Nederland en Luxemburg werd getekend in Den Haag.
7 februari » De Nederlandse autofabriek Daf introduceert de personenauto met 'het pientere pookje'.
10 november » Sam Cooke en Lou Rawls raken gewond tijdens een auto-ongeluk in de buurt van Marion, Arkansas, waarbij de chauffeur van hun auto om het leven komt.
11 december » Nederlandse kabinetscrisis 1958: einde rooms-rode coalitie; einde kabinetten Drees.
Dag van overlijden 25 december 1994
De temperatuur op 25 december 1994 lag tussen -5,6 °C en -0,5 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
22 februari » De regering van de West-Afrikaanse staat Togo betwist de geldigheid van de uitslag van de twee dagen eerder gehouden tweede ronde van de parlementsverkiezingen in vier districten.
28 februari » Zuid-Afrika draagt de enclave Walvisbaai als laatste gebiedsdeel over aan Namibië.
17 juli » Brazilië wint in de Verenigde Staten de wereldtitel door Italië na strafschoppen te verslaan in de finale van het WK voetbal.
22 augustus » VN-militairen beginnen een klopjacht op de Somalische militieleden die een VN-konvooi in een hinderlaag hebben gelokt en daarbij zeven Indiase blauwhelmen vermoordden.
24 oktober » Een bomaanslag in de Sri Lankese stad Colombo tijdens een verkiezingsbijeenkomst van de Verenigde Nationale Partij (UNP) kost zeker 57 mensen het leven, onder wie de partijleider, Gamini Dissanayake.
6 december » Zuid-Afrika ziet af van zijn bezittingen in Namibië en laat weten alle schulden van het buurland kwijt te schelden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I317874.php : benaderd 21 oktober 2026), "Johannes Wilhelmus "Jan" Vrolijk (1930-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.