Stamboom Eijsermans » Geertruij Wouter Vriens (1740-????)

Persoonlijke gegevens Geertruij Wouter Vriens 

  • Ze werd gedoopt op 29 december 1740 in Gilze.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 december 2009.

Gezin van Geertruij Wouter Vriens

Zij is getrouwd met Adriaan Adriaan de Jongh.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 4 mei 1766 te Gilze.


Kind(eren):

  1. Simon Anthoniuszn  1598-????
  2. Adrianus de Jongh  1767-????
  3. Adriana de Jong  1768-1842 
  4. Walterus de Jongh  1770-????
  5. Cornelius de Jongh  1773-????
  6. Gerard de Jongh  1779-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruij Wouter Vriens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruij Wouter Vriens

Geertruij Wouter Vriens
1740-????

1766

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1740 lag rond de -1,0 °C. Er was 88 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.

Over de familienaam Vriens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vriens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vriens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vriens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I317595.php : benaderd 28 december 2025), "Geertruij Wouter Vriens (1740-????)".