De temperatuur op 25 december 1936 lag tussen 0,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
Dag van overlijden 2 september 2006
De temperatuur op 2 september 2006 lag tussen 11,9 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
12 juni » In Kaiserslautern behaalt Australië onder leiding van de Nederlandse coach Guus Hiddink zijn eerste overwinning ooit bij een WK. Japan wordt met 3-1 verslagen.
16 augustus » Leo Beenhakker debuteert als bondscoach van het Pools voetbalelftal met een 2-0 nederlaag in de vriendschappelijke interland tegen Denemarken in Odense.
17 september » Motorcrosser Stefan Everts neemt afscheid met zijn 101e Grand Prix-zege.
6 oktober » Vanwege een gigantische chemische brand in de Amerikaanse staat North Carolina moeten meer dan 16.000 personen worden geëvacueerd.
31 oktober » Grote brand in metrostation De Akkers in Spijkenisse.
27 december » De Afrikaanse Unie en de Arabische Liga manen Ethiopië om zijn troepen terug te trekken uit buurland Somalië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I317257.php : benaderd 20 februari 2026), "Joseph Anselm Alphons Marie Vosters (1936-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.