Stamboom Eijsermans » Antonius Petrus "Piet" Voermans (1940-2009)

Persoonlijke gegevens Antonius Petrus "Piet" Voermans 


Gezin van Antonius Petrus "Piet" Voermans

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Antonius Petrus "Piet" Voermans

circa 1947 Heikantstraat B 74

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Petrus "Piet" Voermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Petrus "Piet" Voermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Petrus Voermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 november 1940 lag tussen 2,6 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
    • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
    • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
  • De temperatuur op 17 april 2009 lag tussen 8,6 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Het Omaans voetbalelftal wint voor de eerste keer in de geschiedenis het regionale toernooi om Golf Cup of Nations.
    • 13 mei » Louis van Gaal maakt zijn overstap bekend van AZ naar FC Bayern München.
    • 3 juli » Opening van de 185 miljoen dollar kostende Astana Arena, een voetbalstadion in de Kazachse stad Nur-Sultan (toen Astana).
    • 27 oktober » De Wablieft-prijs gaat naar twee Vlaamse ziekenfondsen omdat zij in de communicatie met hun leden overgestapt zijn van ambtelijke (officiële) taal naar "klare taal".
    • 28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
    • 25 november » De aandeelhouders van bank en verzekeraar ING geven goedkeuring voor afsplitsing van onderdelen van het concern.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Voermans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Voermans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Voermans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Voermans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I316090.php : benaderd 14 oktober 2026), "Antonius Petrus "Piet" Voermans (1940-2009)".