De temperatuur op 29 maart 1921 lag tussen 3,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 10,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
Dag van overlijden 9 juli 1991
De temperatuur op 9 juli 1991 lag tussen 11,5 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
2 februari » Aardschokken en lawines in Pakistan en Afghanistan eisen zeker 1700 doden.
16 april » De regering van de West-Afrikaanse republiek Togo kondigt een dag van nationale rouw af ter herdenking van de 26 jongeren die vermoord zijn aangetroffen in de lagune voor de hoofdstad Lomé.
30 mei » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties stemt unaniem in met uitbreiding van de VN-vredesmissie in Angola van zestig tot 350 militaire waarnemers.
19 juni » Drugsbaron Pablo Escobar, leider van het beruchte Medellin-drugskartel, geeft zich over aan de Colombiaanse autoriteiten. Hij was sinds 1984 voortvluchtig.
8 juli » Naar schatting 400.000 betogers eisen het aftreden van president Didier Ratsiraka van Madagaskar tijdens een demonstratie in de hoofdstad Antananarivo.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I314565.php : benaderd 29 september 2026), "Michiel Antonius de Vet (1921-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.