Stamboom Eijsermans » Johannes Martinus Gerardus "Jan" de Vet (1921-2001)

Persoonlijke gegevens Johannes Martinus Gerardus "Jan" de Vet 


Gezin van Johannes Martinus Gerardus "Jan" de Vet

Hij is getrouwd met Elisabeth Petronella Maria Jacobs.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Martinus Gerardus "Jan" de Vet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Martinus Gerardus "Jan" de Vet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 september 1921 lag tussen 5,0 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 27 augustus 2001 lag tussen 10,1 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 10,8 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 19 juni » Begin van de Nederlandstalige Wikipedia.
    • 10 september » KPN-topman Paul Smits stapt op. De schuldenlast bij KPN is 24 miljard euro. Hij wordt opgevolgd door Ad Scheepbouwer.
    • 12 september » Als gevolg van de aanslagen op 11 september 2001 stelt de NAVO voor het eerst in zijn geschiedenis vast dat er sprake is van een situatie als bedoeld in Artikel 5 van het NAVO-akkoord.
    • 25 oktober » Microsoft brengt Windows XP uit.
    • 31 oktober » Een Russische Sojoez-capsule met de Franse astronaute Claudie Haigneré aan boord landt veilig in Kazachstan. Met twee Russische collega's verbleef ze 8 dagen in het internationale ruimtestation ISS.
    • 2 december » Enron vraagt de Chapter 11-status aan wegens een dreigend bankroet nadat Dynegy een bod van 8,4 miljard dollar heeft ingetrokken. Het is het grootste bankroet in de Verenigde Staten in 2003 en heeft grote gevolgen, zelfs politiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vet (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I314410.php : benaderd 22 oktober 2026), "Johannes Martinus Gerardus "Jan" de Vet (1921-2001)".