Stamboom Eijsermans » Hendrika Angenita Verweij (1896-1983)

Persoonlijke gegevens Hendrika Angenita Verweij 


Gezin van Hendrika Angenita Verweij

Zij is getrouwd met Gerardus Adrianus Graumans.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1918 te Haarlem, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Angenita Verweij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Angenita Verweij

Hendrika Angenita Verweij
1896-1983

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1896 lag rond de 10,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 3 oktober 1918 lag tussen 9,1 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
  • De temperatuur op 28 juni 1983 lag tussen 8,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Brusselse liberalen verliezen hun burgemeesterszetel die ze al van voor de Belgische onafhankelijkheid in handen hadden. Voor het eerst wordt een socialist burgemeester van Brussel.
    • 5 juni » U2 geeft een concert in het Red Rocks amfitheater, de opname van hun song Sunday Bloody Sunday wordt later gebruikt als videoclip voor het nummer.
    • 15 september » In Sri Lanka wordt de op 25 juli ingesteld avondklok weer opgeheven.
    • 26 september » Internationale banken, westerse overheden en het IMF bereiken overeenstemming over een lening aan Brazilië van 11 miljard dollar, de grootste lening ooit aan één land toegekend.
    • 12 oktober » Het Nederlands voetbalelftal buigt in Dublin een 2-0-achterstand tegen Ierland om in een 3-2-overwinning. Ruud Gullit (tweemaal) en Marco van Basten scoren na rust voor Oranje in het EK-kwalificatieduel. Verdediger Sonny Silooy (Ajax) maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 30 november » De verblijfplaats van Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontdekt na een ontvoering van precies drie weken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verweij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verweij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verweij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verweij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I313676.php : benaderd 4 oktober 2026), "Hendrika Angenita Verweij (1896-1983)".