Stamboom Eijsermans » Augusta Emmanuela Clara Verschueren (1927-2011)

Persoonlijke gegevens Augusta Emmanuela Clara Verschueren 


Gezin van Augusta Emmanuela Clara Verschueren

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Notities over Augusta Emmanuela Clara Verschueren

circa 2008 Bosstraat 5 Ulicoten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augusta Emmanuela Clara Verschueren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Augusta Emmanuela Clara Verschueren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Augusta Emmanuela Clara Verschueren

Augusta Emmanuela Clara Verschueren
1927-2011


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1927 lag tussen 1,2 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
  • De temperatuur op 5 maart 2011 lag tussen -0,7 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het begin van de Opstand in Libië, een opstand tegen de Libische leider Moammar al-Qadhafi.
    • 11 maart » Zeebeving in de Stille Oceaan, 130 km ten oosten van Sendai (Japan), tot dan de 5e krachtigste in de geschiedenis. De beving veroorzaakt ook een tsunami.
    • 15 maart » In Syrië beginnen de protesten tegen president Assad, die uiteindelijk zullen ontaarden in een burgeroorlog.
    • 4 april » In Haïti wint zanger Michel Martelly, ook bekend als Sweet Micky, de tweede ronde van de presidentsverkiezingen van voormalig first lady Mirlande Manigat.
    • 5 september » In Six Flags Great America wordt de attractie Iron Wolf gesloten.
    • 7 oktober » Ellen Johnson Sirleaf, Leymah Gbowee en Tawakkul Karman krijgen samen de Nobelprijs voor de Vrede voor hun inspanningen ter verbetering van vrouwenrechten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verschueren


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I312749.php : benaderd 17 oktober 2026), "Augusta Emmanuela Clara Verschueren (1927-2011)".