De temperatuur op 22 mei 1918 lag tussen 10,1 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
Trouwdag 2 mei 1946
De temperatuur op 2 mei 1946 lag tussen 7,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
25 mei » Onafhankelijkheid van Jordanië.
28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
Dag van overlijden 21 maart 1991
De temperatuur op 21 maart 1991 lag tussen 5,7 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
14 april » Het parlement van Georgië wijzigt de grondwet, waardoor voorzitter Zviad Gamsachoerdia tot president met bijna onbeperkte volmachten wordt uitgeroepen.
27 april » Frans Maassen wint de 26e editie van de Amstel Gold Race.
7 juli » Slovenië en de Socialistische Federatieve Republiek Joegoslavië sluiten het Akkoord van Brioni.
6 augustus » Tim Berners-Lee publiceert bestanden met de beschrijving van zijn ideeën voor het Wereldwijd web. De eerste pagina van het wereldwijde web verschijnt.
8 augustus » De mast van Radio Warschau (646 m) in Polen, lange tijd het hoogste bouwwerk gemaakt door mensen, stort in.
29 augustus » President Étienne Eyadéma van Togo stemt in met de invoering van hervormingen die moeten leiden tot een democratie in de West-Afrikaanse staat.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I312257.php : benaderd 25 oktober 2026), "Lucia Maria Vermeulen (1918-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.