Stamboom Eijsermans » Petrus Franciscus Maria Verhoof (1898-1947)

Persoonlijke gegevens Petrus Franciscus Maria Verhoof 

  • Hij is geboren op 14 mei 1898 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 27 september 1947 in Goirle, hij was toen 49 jaar oud.
    Bidprentje Petrus Franciscus Maria Verhoof Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter V

    Overledene Petrus Franciscus Maria Verhoof
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Goirle
    Geboortedatum 14-05-1898
    Datum overlijden 27-09-1947

    Relatie Maria A.J. van Puijenbroek
  • Een kind van Cornelis Verhoof en Hendrica Klijn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 maart 2013.

Gezin van Petrus Franciscus Maria Verhoof

Hij is getrouwd met Maria Adriana Josephina van Puijenbroek.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1923 te Goirle, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Franciscus Maria Verhoof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Franciscus Maria Verhoof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Franciscus Maria Verhoof

Lucas Klijn
± 1833-1883

Petrus Franciscus Maria Verhoof
1898-1947

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1898 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
  • De temperatuur op 18 juni 1923 lag tussen 3,3 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
  • De temperatuur op 27 september 1947 lag tussen 12,1 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
    • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
    • 3 augustus » Theo Middelkamp wordt in Reims de eerste Nederlandse wereldkampioen wielrennen op de weg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhoof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhoof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhoof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhoof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I310514.php : benaderd 7 oktober 2026), "Petrus Franciscus Maria Verhoof (1898-1947)".