Stamboom Eijsermans » Adriaan Verhoeven (± 1839-1918)

Persoonlijke gegevens Adriaan Verhoeven 

  • Hij is geboren rond 1839 in Merksplas (België).
  • Hij is overleden op 29 oktober 1918 in Dongen.
    Overlijdensakte Adriaan Verhoeven Dongen

    GemeenteDongen
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1918
    CodeDNG_O_1918
    Periode register1918
    Aktenummer112

    OverledeneAdriaan Verhoeven
    GeboorteplaatsMerksplas (België)
    Plaats overlijdenDongen
    Datum overlijden29-10-1918
    Geslachtm
    Leeftijd79 jaar

    RelatiePetronella Oomen

    VaderMartinus Bonaventuur Verhoeven

    MoederMarria Theresia Verschueren
  • Een kind van Martinus Bonaventura Verhoeven en Maria Theresia Verschueren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 augustus 2013.

Gezin van Adriaan Verhoeven

Hij is getrouwd met Petronella Oomen.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1880 te Baarle-Nassau.

Huwelijksakte Adriaan Verhoeven 25-11-1880 Baarle-Nassau

GemeenteBaarle-Nassau
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1880
CodeBAR_H_1880
Periode register1880
Aktenummer13
PlaatsBaarle-Nassau
Datum25-11-1880
DiversenDe bruid was weduwe van Ferdinandus van Gansen.

BruidegomAdriaan Verhoeven
GeboorteplaatsMerksplas (België)
Leeftijd41

BruidPetronella Oomen
GeboorteplaatsBaarle-Nassau
Leeftijd49

Vader bruidegomMartinus Bonaventura Verhoeven

Moeder bruidegomMaria Theresia Verschueren

Vader bruidAdriaan Oomen

Moeder bruidMaria Tuijtelaars

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Verhoeven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1880 lag rond de 11,1 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 29 oktober 1918 lag tussen 6,6 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhoeven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I309716.php : benaderd 27 december 2025), "Adriaan Verhoeven (± 1839-1918)".