De temperatuur op 28 november 1920 lag tussen 2,2 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
Dag van overlijden 24 februari 1998
De temperatuur op 24 februari 1998 lag tussen 8,2 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
8 januari » Ontdekking van de chemische stof die maakt dat nicotine verslavend werkt.
29 januari » Het Nieuw Republikeins Genootschap roept te Amsterdam de Derde Republiek der Nederlanden uit.
27 mei » Jo Ritzen opent na een renovatie het gebouw de Witte Dame.
6 juni » Atlete Ester Goossens brengt in Malmö het Nederlands record op de 400 meter op 51.35 seconden.
7 augustus » De Keniaanse atlete Tegla Loroupe vestigt het werelduurrecord atletiek in Borgholzhausen: in één uur tijd loopt ze 18340 m.
16 december » De voortvluchtige oud-president van Zimbabwe, Canaan Banana, wordt bij terugkeer uit Zuid-Afrika onder huisarrest geplaatst. Banana was in Zimbabwe bij verstek veroordeeld op grond van sodomie en homoseksuele aanranding.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I309629.php : benaderd 13 oktober 2026), "Victor Johannes Verheijen (1920-1998)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.