Stamboom Eijsermans » Theresia Lucia Verheijen (1902-1969)

Persoonlijke gegevens Theresia Lucia Verheijen 


Gezin van Theresia Lucia Verheijen

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Jochems.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1927 te Meerle (België), zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Lucia Verheijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Lucia Verheijen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 december 1902 lag tussen -6,0 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 23 februari 1927 lag tussen 3,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 23 mei 1969 lag tussen 3,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (52%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 21 mei » Het Cypriotisch voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Essen met 12-0 van West-Duitsland.
    • 30 mei » Trinta di mei: arbeidersopstand in Willemstad Curaçao.
    • 14 november » NASA lanceert de Apollo 12.
    • 1 december » In de Verenigde Staten bepaalt voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog een loting wie wordt opgeroepen voor militaire dienst. (In januari 1970 stellen statistici vast dat met de loting is gerommeld.)
    • 14 december » De Dead Parrot-sketch van Monty Python wordt voor het eerst uitgezonden.
    • 15 december » Benoeming van Albino Luciani tot patriarch van Venetië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1962 » Rubén Jaramillo (62), Mexicaans activist
  • 1969 » Peter Alma (83), Nederlands beeldend kunstenaar
  • 1973 » Alois Podhajsky (75), Oostenrijks ruiter
  • 1974 » Aaf Bouber-ten Hoope (88), Nederlands actrice
  • 1979 » Hub van Doorne (79), Nederlands oprichter Van Doorne's Automobielfabriek (DAF)
  • 1984 » Jo Stroomberg (65), Nederlands zwemster

Over de familienaam Verheijen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I309624.php : benaderd 15 oktober 2026), "Theresia Lucia Verheijen (1902-1969)".