Stamboom Eijsermans » Henricus Carolus Verheijen (1915-1962)

Persoonlijke gegevens Henricus Carolus Verheijen 


Gezin van Henricus Carolus Verheijen

Hij is getrouwd met Johanna Maria Wilhelmina Henderson.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Carolus Verheijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Carolus Verheijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Carolus Verheijen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1915 lag tussen 0,4 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 26 juni 1962 lag tussen 9,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Mercury MA-6 wordt gelanceerd met aan boord John Glenn. Hij was daarmee de derde Amerikaan in de ruimte, maar wel de eerste Amerikaan in een baan om de aarde.
    • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
    • 10 juli » Lancering van de eerste communicatiesatelliet Telstar.
    • 16 augustus » De Britse popgroep The Beatles vervangt drummer Pete Best door Ringo Starr.
    • 31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
    • 11 oktober » Paus Johannes XXIII opent in Rome het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verheijen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I309184.php : benaderd 16 oktober 2026), "Henricus Carolus Verheijen (1915-1962)".