Stamboom Eijsermans » Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen (1943-)

Persoonlijke gegevens Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen 

  • Hij is geboren op 9 februari 1943 in Rosmalen.
  • Woonachtig rond 2009: Bilderdijkstraat 19, Rosmalen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 september 2009.

Gezin van Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen

Hij is getrouwd met Antonetta Wilhelmina Maria Verheijen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Mechtilde Joannesdr  1595-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen

Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen
1943-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1943 lag tussen -0,2 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 3 mei » Officiële oprichtingsdatum van de honkbaltak van de Rotterdamse sportvereniging Neptunus.
    • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
    • 29 november » Partizanen proclameren hun eigen regering in bevrijd Joegoslavisch gebied: 'de raad van nationale bevrijding'.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhallen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I308337.php : benaderd 11 februari 2026), "Theodorus Adrianus Gerardus Verhallen (1943-)".