Stamboom Eijsermans » Adrianus Vergouwen (± 1871-1932)

Persoonlijke gegevens Adrianus Vergouwen 


Gezin van Adrianus Vergouwen

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Hendrika van Gestel.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Adriana Hermes.

Zij zijn getrouwd


(3) Hij is getrouwd met Maria Cornelia de Zwart.

Zij zijn getrouwd op 13 november 1924 te Etten en Leur.

BruidegomAdrianus Vergouwen
Leeftijd53
GeboorteplaatsEtten
Vader bruidegomChristoffel Vergouwen
Moeder bruidegomMaria Takx
BruidMaria Cornelia de Zwart
Leeftijd61
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidJohannes de Zwart
Moeder bruidAdriana Elisabeth Marinus
Datum huwelijk13-11-1924
PlaatsEtten-Leur
BronHuwelijksregister Etten-Leur 1924
Toegangsnr.550
Inv.nr.1035
Aktenummer63
DiversenBruidegom weduwnaar van Adriana Hermes en Elisabeth Hendrika van Gestel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Vergouwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Vergouwen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Vergouwen

Cornelis Vergouwen
± 1845-????
Maria Takx
± 1845-????

Adrianus Vergouwen
± 1871-1932

(1) 
(2) 

Adriana Hermes
± 1880-????

(3) 1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 november 1924 was gemiddeld 3,6 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 19 oktober 1932 lag tussen 5,6 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vergouwen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I308114.php : benaderd 11 oktober 2026), "Adrianus Vergouwen (± 1871-1932)".