Stamboom Eijsermans » Charles Ludovicus Adrianus van de Ven (1900-1988)

Persoonlijke gegevens Charles Ludovicus Adrianus van de Ven 


Gezin van Charles Ludovicus Adrianus van de Ven

Hij is getrouwd met Betsie Slaats.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Ludovicus Adrianus van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Ludovicus Adrianus van de Ven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Ludovicus Adrianus van de Ven

Charles Ludovicus Adrianus van de Ven
1900-1988


Betsie Slaats
± 1900-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 februari 1900 lag rond de -2,8 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
  • De temperatuur op 29 september 1988 lag tussen 5,8 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 7,5 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Het Nederlands voetbalelftal begint de aanloop naar het EK voetbal 1988 in Londen met een 2-2 gelijkspel in de oefeninterland tegen Engeland.
    • 1 mei » De maximumsnelheid op de autosnelwegen in Nederland wordt verhoogd van 100km/h naar 120km/h.
    • 29 juni » Maria Canins wint de eerste editie van de Ronde van Italië voor vrouwen, ook bekend als de Giro Donne.
    • 25 augustus » Het historisch centrum van Lissabon wordt door brand verwoest.
    • 29 september » Lancering van de Spaceshuttle Discovery (STS-26), de eerste Spaceshuttlevlucht sinds de ramp met de Challenger (28 januari 1986).
    • 16 november » Regerend Europees kampioen Nederland verliest met 1-0 van Italië. Gianluca Vialli maakt het enige doelpunt in de oefeninterland in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I306812.php : benaderd 17 oktober 2026), "Charles Ludovicus Adrianus van de Ven (1900-1988)".