Stamboom Eijsermans » Petrus Adrianus Tuijtelaars (1914-2003)

Persoonlijke gegevens Petrus Adrianus Tuijtelaars 


Gezin van Petrus Adrianus Tuijtelaars

Hij is getrouwd met Anna Louisa Fransen.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Adrianus Tuijtelaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Adrianus Tuijtelaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Adrianus Tuijtelaars

Maria Verhoeven
± 1840-1908

Petrus Adrianus Tuijtelaars
1914-2003



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1914 lag tussen 1,8 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 19 april 2003 lag tussen 3,9 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 25 maart » De vermoedelijke dader van de moord op Zoran Đinđić wordt aangehouden.
    • 7 april » In de Golfoorlog bereiken de Amerikanen het centrum van Bagdad.
    • 16 mei » Bij aanslagen in de Marokkaanse stad Casablanca vallen er vele tientallen doden en honderden gewonden.
    • 22 mei » Vijf schepen van de Indonesische marine bombarderen het eilandje Nias voor de kust van Atjeh.
    • 5 juni » Paus Johannes Paulus II bezoekt Kroatië. Het is de honderdste buitenlandse reis van zijn ambtsperiode.
    • 31 juli » In het Avonturenpark Hellendoorn vindt het laatste optreden plaats van Bassie en Adriaan. Enkele dagen daarvoor wordt bekendgemaakt dat bij "acrobaat" Aad van Toor de ziekte kanker is geconstateerd. Hierdoor moest de geplande afscheidstournee worden onderbroken. Pas later werd duidelijk dat dit het allerlaatste optreden was.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tuijtelaars


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I304920.php : benaderd 18 oktober 2026), "Petrus Adrianus Tuijtelaars (1914-2003)".