Stamboom Eijsermans » Johannes Godefridus Tuijtelaars (1903-1993)

Persoonlijke gegevens Johannes Godefridus Tuijtelaars 


Gezin van Johannes Godefridus Tuijtelaars


Notities over Johannes Godefridus Tuijtelaars

circa 1947 Aalstraat A 464

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Godefridus Tuijtelaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Godefridus Tuijtelaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Godefridus Tuijtelaars

Johannes Godefridus Tuijtelaars
1903-1993


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van geboorten van de gemeente Gilze en Rijen 31
  2. Bidprent Anja Kerkhof, Bidprent Lenie van der Doelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1903 lag tussen 1,6 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
  • De temperatuur op 3 april 1993 lag tussen -0,4 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » Maurizio Fondriest wint de 84ste editie van de Italiaanse wielerklassieker Milaan-San Remo.
    • 3 mei » Speciale eenheden van de Algerijnse politie schieten negen islamitische fundamentalisten dood op het platteland, 35 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Algiers.
    • 6 mei » De Peruviaanse generaal Rodolfo Robles zoekt met zes familieleden zijn toevlucht in de Amerikaanse ambassade in Lima en vraagt politiek asiel aan. Hij zou president Alberto Fujimori hebben willen afzetten.
    • 19 mei » Heide Simonis wordt de eerste vrouwelijke minister-president van een Duitse deelstaat, Sleeswijk-Holstein.
    • 19 juli » Drie buitenlandse hulporganisaties staken hun acties in twee steden in het door burgeroorlog verscheurde Zuid-Soedan, omdat hevige gevechten hun werkzaamheden onmogelijk maken.
    • 25 september » Drie Amerikaanse VN-soldaten komen in de Somalische hoofdstad Mogadishu om het leven als hun helikopter wordt getroffen door een granaat. De helikopter stort neer in een wijk die wordt beheerst door milities van krijgsheer Mohammed Farrah Aidid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tuijtelaars


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I304858.php : benaderd 15 oktober 2026), "Johannes Godefridus Tuijtelaars (1903-1993)".