De temperatuur op 10 juli 1912 lag tussen 8,8 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
Dag van overlijden 17 juli 1992
De temperatuur op 17 juli 1992 lag tussen 15,7 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 6,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
12 april » De 67-jarige pelgrim Ignaas Brekelmans begint samen met zijn ezel Saartje aan een voettocht van Vlijmen naar Częstochowa en Auschwitz.
7 mei » Bulgarije wordt lid van de Raad van Europa.
16 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Moses Kiptanui het wereldrecord op de 3.000 meter van de Marokkaan Saïd Aouita (7.29,45) tot 7.28,96.
8 september » Uit een officieel onderzoek blijkt dat de Amerikaanse restaurateur Daniel Goldreyer het zwaar beschadigde schilderij Who's afraid of Red Yellow and Blue III van Barnett Newman heeft overgeschilderd.
2 november » Het staakt-het-vuren in Angola wordt geschonden: in en rond de hoofdstad Luanda wordt volop gevochten.
5 november » UNITA-leider Jonas Savimbi wil vrede in Angola en is volgens een verklaring van de Zuid-Afrikaanse minister van buitenlandse zaken, Pik Botha, bereid toe te treden tot een regering van nationale eenheid.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I303460.php : benaderd 15 oktober 2026), "Alouisa Petronella Timmermans (1912-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.