Stamboom Eijsermans » Adriana Maria "Naantje" Timmermans (1919-2008)

Persoonlijke gegevens Adriana Maria "Naantje" Timmermans 


Gezin van Adriana Maria "Naantje" Timmermans

Zij is getrouwd met Johannes Gerardus Cornelis Leijten.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Hans Leijten  ± 1955-< 2008
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Maria "Naantje" Timmermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Maria "Naantje" Timmermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Maria Timmermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1919 lag tussen 10,5 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
  • De temperatuur op 2 maart 2008 lag tussen 6,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Cyprus en Malta schakelen over op de euro als wettelijk betaalmiddel.
    • 3 januari » De olieprijs komt voor het eerst boven 100 dollar per vat.
    • 10 februari » Bij de wereldkampioenschappen schaatsen allround in Berlijn wordt Sven Kramer net als een jaar eerder wereldkampioen. Paulien van Deutekom wint de titel bij de vrouwen.
    • 2 juni » Twee Boliviaanse departementen, Beni en Pando, spreken zich in een referendum uit voor autonomie.
    • 2 juli » LDU Quito wint voor de eerste keer in haar bestaan de Copa Libertadores. In de finale is de Ecuadoraanse club te sterk voor Fluminense.
    • 26 september » Wilfried Martens trouwt met Miet Smet, het eerste huwelijk tussen twee Ministers van Staat in België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Timmermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I303427.php : benaderd 29 december 2025), "Adriana Maria "Naantje" Timmermans (1919-2008)".