De temperatuur op 19 november 1914 lag tussen -4,9 °C en 1,2 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 4,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
Dag van overlijden 28 april 2006
De temperatuur op 28 april 2006 lag tussen 4,1 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
11 mei » In Antwerpen doodt Hans Van Themsche een jong kind van 2 jaar en haar Malinese oppas en verwondt hij ook nog een Turkse vrouw.
28 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt op de laatste dag van zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
30 juni » De dag vóór de Ronde van Frankrijk 2006 krijgen 9 wielrenners, waaronder favorieten zoals Jan Ullrich en Ivan Basso een startverbod wegens vermeend dopinggebruik. Het Astana - Würth Team kan uiteindelijk niet starten omdat vijf van de negen renners geweerd zijn en de ploeg dus niet aan het vereiste minimum van zes renners raakt.
1 juli » Koningin Beatrix benoemt Ruud Lubbers tot informateur om de mogelijkheid van een minderheidskabinet van CDA en VVD te onderzoeken.
31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
10 december » Opening van de MDCC-Arena, een voetbalstadion in de Duitse stad Maagdenburg.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I302912.php : benaderd 8 oktober 2026), "Anna Josephina van Tilborg (1914-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.