Stamboom Eijsermans » Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs (1887-1967)

Persoonlijke gegevens Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs 

  • Hij is geboren op 14 juli 1887 in Gilze en Rijen.
    Geboorteakte Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs Gilze en Rijen

    GemeenteGilze en Rijen
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1887
    CodeGZRI_G_1887
    Periode register1887
    Aktenummer40

    KindPetrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Geboortedatum14-06-1887
    Geslachtm

    VaderAntonius Swolfs

    MoederMaria Vermetten
  • Beroep: 1935 landbouwer.
  • Woonachtig rond 1947: Vossenberg A 571.
  • Hij is overleden op 13 september 1967 in Gilze en Rijen, hij was toen 80 jaar oud.Bron 1
  • Een kind van Antonius Swolfs en Maria Vermetten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2013.

Gezin van Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs

Hij is getrouwd met Gerardina Maria de Vet.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1920 te Gilze en Rijen, hij was toen 32 jaar oud.

BruidegomPetrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs
Leeftijd32
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidegomAntonius Swolfs
Moeder bruidegomMaria Vermetten
BruidGerardina Maria de Vet
Leeftijd26
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidJohannes de Vet
Moeder bruidMaria Faes
Datum huwelijk27-05-1920
PlaatsGilze en Rijen
BronHuwelijksregister Gilze en Rijen 1920
Toegangsnr.550
Inv.nr.1225
Aktenummer18

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. N.N. Swolfs  1935-1935

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Bidprent NGV

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juli 1887 lag rond de 20,9 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 27 mei 1920 lag tussen 10,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 13 september 1967 lag tussen 12,5 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven treden in het huwelijk.
    • 14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
    • 5 juni » Begin van de Zesdaagse Oorlog.
    • 10 juni » Kroonprinses Margrethe II van Denemarken trouwt met Henri de Laborde de Monpezat.
    • 8 oktober » Che Guevara wordt in Bolivia gevangengenomen.
    • 28 november » Ontdekking van de eerste pulsar, door Jocelyn Bell Burnell en Antony Hewish.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Swolfs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swolfs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swolfs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swolfs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I301260.php : benaderd 10 februari 2026), "Petrus Gijsbertus Wilhelmus Swolfs (1887-1967)".