Stamboom Eijsermans » Johanna Antonetta de Swart (1903-1984)

Persoonlijke gegevens Johanna Antonetta de Swart 


Gezin van Johanna Antonetta de Swart

Zij is getrouwd met Petrus Joseph Maria Ansems.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1931 te Oosterhout, zij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister Oosterhout 1931

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 02-07-1931
Plaats: Oosterhout

Vader van de bruidegom: Henricus Waltherus Josephus Ansems
Moeder van de bruidegom: Anna Brokx
Bruidegom
Petrus Joseph Maria Ansems leeftijd 26, geboren 0000 te Dongen
Bruid
Johanna Antonetta de Swart leeftijd 28, geboren 0000 te Gilze en Rijen
Vader van de bruid
Johannes Hendrikus de Swart
Moeder van de bruid
Hendrika Bakx
Bronvermelding
Huwelijksregister Oosterhout 1931, archiefnummer 550, inventarisnummer 3993, aktenummer 71
Gemeente: Oosterhout
Periode: 1931

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Antonetta de Swart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Antonetta de Swart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Antonetta de Swart

Hendrika Bakx
1861-1937

Johanna Antonetta de Swart
1903-1984

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van geboorten van de gemeente Gilze en Rijen 35
  2. Bidprent Anja Kerkhof

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1903 lag tussen -1,3 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (52%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 2 juli 1931 lag tussen 11,5 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
  • De temperatuur op 6 april 1984 lag tussen 2,7 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Johan Cruijff neemt afscheid als voetballer. Tijdens de wedstrijd Feyenoord – PEC Zwolle '82 gaat hij 10 minuten voor tijd onder groot applaus van het veld.
    • 30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
    • 8 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland scherpt in München zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.47,55.
    • 1 juli » Beëdiging van Richard von Weizsäcker als zesde bondspresident van West-Duitsland.
    • 22 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
    • 16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Swart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Swart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Swart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Swart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I300346.php : benaderd 14 oktober 2026), "Johanna Antonetta de Swart (1903-1984)".