Stamboom Eijsermans » Cornelius Josephus de Swart (1920-1920)

Persoonlijke gegevens Cornelius Josephus de Swart 


Gezin van Cornelius Josephus de Swart

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Josephus de Swart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Josephus de Swart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Josephus de Swart

Cornelius Josephus de Swart
1920-1920


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van overlijden in de Gemeente Gilze en Rijen 74

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1920 lag tussen -1,4 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 28 november 1920 lag tussen 2,2 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Swart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Swart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Swart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Swart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I300228.php : benaderd 14 oktober 2026), "Cornelius Josephus de Swart (1920-1920)".