Stamboom Eijsermans » Anna Maria Petronella de Swart (1913-2002)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Petronella de Swart 


Gezin van Anna Maria Petronella de Swart

Zij is getrouwd met Ferdinand Petrus Bakx.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1914 te Tilburg.

Huwelijksakte Godefridus Gulielmus Josephus Mutsaers 08-09-1914 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1914
CodeTB_H_1914
Periode register1914
Aktenummer256
PlaatsTilburg
Datum08-09-1914

BruidegomGodefridus Gulielmus Josephus Mutsaers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd28 jaar

BruidAnna Maria Cornelia Horvers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd26 jaar

Vader bruidegomFranciscus Mutsaers

Moeder bruidegomHelena van Aal

Vader bruidCornelis Horvers

Moeder bruidMaria Cornelia Smulders

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Petronella de Swart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Petronella de Swart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Petronella de Swart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensadvertentie site Mark Hollants

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1913 lag tussen -1,8 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
  • De temperatuur op 8 september 1914 lag tussen 9,0 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
  • De temperatuur op 28 september 2002 lag tussen 5,1 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 11 maart » John R. gijzelt het personeel in de Rembrandttoren in Amsterdam. De man protesteert tegen breedbeeld-tv en denkt dat de zwarte balken in breedbeelduitzendingen verborgen codes bevatten. Hij dacht dat hij personeel van Philips gijzelde, maar hij vergiste zich in de toren. Later die dag pleegde hij zelfmoord.
    • 6 mei » Beëdiging van Marc Ravalomanana als president van Madagaskar.
    • 11 mei » De Ronde van Italië gaat van start in de stad Groningen.
    • 16 mei » Ad Melkert stopt als partijleider van de PvdA.
    • 20 juli » Pim Fortuyn wordt herbegraven in het Italiaanse Provesano, waar hij een huis bezat.
    • 13 augustus » Zimbabwe trekt zijn soldaten uit Congo-Kinshasa terug, zegt president Robert Mugabe in een nationale tv-toespraak ter gelegenheid van de Dag van de Strijdkrachten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Swart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Swart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Swart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Swart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I300116.php : benaderd 15 oktober 2026), "Anna Maria Petronella de Swart (1913-2002)".