De temperatuur op 13 oktober 1919 lag tussen 4,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
Dag van overlijden 16 april 2002
De temperatuur op 16 april 2002 lag tussen 6,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 12,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
28 januari » Schaatsster Andrea Nuyt verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (37,98 seconden) en zet een tijd van 37,76 op de klokken.
6 mei » In Nederland wordt de politicus Pim Fortuyn vermoord.
15 mei » Real Madrid wint de Champions League. In de finale in Glasgow is de Spaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Duitse Bayer Leverkusen.
27 september » Oost-Timor wordt lid van de Verenigde Naties.
28 oktober » Tucson, Arizona: Golfoorlogveteraan Robert Flores keert terug naar de verpleegkundeopleiding waar hij nooit zijn diploma haalde als student. Hij schiet drie leraren dood, en daarna zichzelf.
28 november » Bij een aanslag op een hotel in Mombassa vallen 13 doden en 80 gewonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I295514.php : benaderd 17 februari 2026), "Diny Spapens (1919-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.