1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
Dag van overlijden 11 februari 1990
De temperatuur op 11 februari 1990 lag tussen 3,0 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
12 november » Kroonprins Akihito wordt de 125 monarch van Japan en neemt de titel Keizer Akihito van Japan aan. De troonsbestijging vindt plaats in het bijzijn van hoge gasten uit 158 landen.
25 november » In Melbourne eindigt de Nederlandse hockeyploeg als tweede bij het toernooi om de Champions Trophy.
29 december » In Argentinië stelt president Carlos Menem de militaire juntaleiders van de periode 1976-83, de ex-generaals Jorge Videla en Roberto Viola, weer op vrije voeten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I295296.php : benaderd 7 oktober 2026), "Elisabeth Spapen (1899-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.