Stamboom Eijsermans » Johannes Jacobus van Spaandonk (1873-1962)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus van Spaandonk 

  • Hij is geboren op 8 augustus 1873 in Tilburg.
    Geboorteakte Johannes Jacobus van Spaandonk Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamGeboorteregister 1873
    CodeTLB_G_1873
    Periode register1873
    Aktenummer584

    KindJohannes Jacobus van Spaandonk
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum08-08-1873
    Geslachtm

    VaderArnoldus Hubertus van Spaandonk

    MoederWilhelmina Donders
  • Beroep: 1931 herbergier.
  • Woonachtig rond 1947: D 74 G.
  • Hij is overleden op 4 maart 1962 in Gilze en Rijen, hij was toen 88 jaar oud.
  • Een kind van Michael Mathiaszn en Arnoldus Hubertus van Spaandonk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 oktober 2014.

Gezin van Johannes Jacobus van Spaandonk

(1) Hij is getrouwd met Johanna Maria Aldegonda Venmans.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1900 te Tilburg, hij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Jacobus van Spaandonk 04-07-1900 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1900
CodeTB_H_1900
Periode register1900
Aktenummer189
PlaatsTilburg
Datum04-07-1900

BruidegomJohannes Jacobus van Spaandonk
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum08-08-1873
Leeftijd26 jaar

BruidJohanna Maria Aldegonda Venmans
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum13-06-1873
Leeftijd27 jaar

Vader bruidegomArnoldus Hubertus van Spaandonk

Moeder bruidegomWilhelmina Donders

Vader bruidCornelis Venmans

Moeder bruidHendrika van Eerdewijk

(2) Hij is getrouwd met Anna Cornelia de Haas.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1905 te Gilze en Rijen, hij was toen 31 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Jacobus van Spaandonk 12-05-1905 Gilze en Rijen

GemeenteGilze en Rijen
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1905
CodeGZRI_H_1905
Periode register1905
Aktenummer9
PlaatsGilze en Rijen
Datum12-05-1905
DiversenBruidegom: weduwnaar van Johanna Maria Aldegonda Venmans.

BruidegomJohannes Jacobus van Spaandonk
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd31 jaar

BruidAnna Cornelia de Haas
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Leeftijd25 jaar

Vader bruidegomArnoldus Hubertus van Spaandonk

Moeder bruidegomWilhelmina Donders

Vader bruidHubertus de Haas
Moeder bruidJohanna Huijgevoort

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus van Spaandonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus van Spaandonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus van Spaandonk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1873 lag rond de 20,3 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 12 mei 1905 lag tussen 5,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 4 maart 1962 lag tussen -5,4 °C en 3,8 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Zeezenders DCR en Radio Mercur fuseren.
    • 5 april » Na bijna vier jaar boren ontmoeten Zwitserse en Italiaanse arbeiders elkaar onder de St.-Bernhard. In maart 1964 wordt de Grote Sint-Bernhardtunnel voor auto's geopend.
    • 10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Gerardus de Vet, Nederlands bisschop van Breda, door zijn voorganger Joseph Baeten in de kathedraal van Breda.
    • 25 juli » Benoeming van Jozef Maria Heusschen tot hulpbisschop van Luik in België.
    • 23 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op exact één minuut: 1.00,0.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Spaandonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I295049.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes Jacobus van Spaandonk (1873-1962)".