Stamboom Eijsermans » Hendrikus Josephus Snels (1871-1942)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Josephus Snels 

  • Hij is geboren op 3 maart 1871 in Goirle.
    Geboorteakte Hendrikus Josephus Snels Goirle

    GemeenteGoirle
    Brontypeboek
    Archiefnummer907
    ArchiefnaamBurgerlijke stand
    Bronnaamregister van geboorten
    RegisternaamGeboorteregister 1871
    Periode register1871
    Aktenummer16

    KindHendrikus Josephus Snels
    GeboorteplaatsGoirle
    Geboortedatum03-03-1871
    Geslachtm

    VaderAdriaan Snels

    MoederRegina van Dun
  • Hij is overleden op 14 november 1942 in Goirle, hij was toen 71 jaar oud.
  • Een kind van Adriaan Snels en Regina van Dun
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 maart 2013.

Gezin van Hendrikus Josephus Snels

Hij is getrouwd met Johanna Maria Clasina Leenaarts.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1898 te Goirle, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Hendrikus Josephus Snels 22-08-1898 Goirle

GemeenteGoirle
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1898
CodeGLE_H_1898
Periode register1898
Aktenummer14
PlaatsGoirle
Datum22-08-1898

BruidegomHendrikus Josephus Snels
GeboorteplaatsGoirle
Leeftijd27 jaar

BruidJohanna Maria Clasina Leenaarts
GeboorteplaatsGoirle
Leeftijd24 jaar

Vader bruidegomAdriaan Snels

Moeder bruidegomRegina van Dun

Vader bruidCornelis Leenaarts

Moeder bruidMaria Catharina van Iersel

Kind(eren):

  1. Cornelis Johannes Snels  ± 1909-1909


Notities over Hendrikus Josephus Snels

1-25

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Josephus Snels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Josephus Snels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Josephus Snels


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1871 lag rond de 11,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 22 augustus 1898 lag rond de 23,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 14 november 1942 lag tussen -0,5 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
    • 7 maart » De Nederlandse mijnenveger Eland Dubois wordt door de eigen bemanning tot zinken gebracht nadat het schip was gespot door een Japans verkenningsvliegtuig.
    • 9 maart » Het KNIL capituleert op Java. Japanse jaartelling; 17-3-9.
    • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
    • 3 oktober » Eerste succesvolle lancering van een V2-raket vanaf Peenemünde in Duitsland, de eerste keer dat een door de mens vervaardigd object de ruimte bereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Snels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I293686.php : benaderd 10 februari 2026), "Hendrikus Josephus Snels (1871-1942)".