Stamboom Eijsermans » Hubertha Smeekens (1918-1991)

Persoonlijke gegevens Hubertha Smeekens 


Gezin van Hubertha Smeekens

Zij is getrouwd met Wilhelmus Franciscus Mutsers.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertha Smeekens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertha Smeekens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertha Smeekens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1918 lag tussen 6,6 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
  • De temperatuur op 17 maart 1991 lag tussen 3,6 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De voormalige bezettingsmachten in Duitsland (de Verenigde Staten, Rusland - voorheen de Sovjet-Unie -, het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk) doen officieel afstand van hun rechten erop.
    • 5 mei » Middenvelder Pieter Bijl maakt tegen FC Twente het duizendste doelpunt voor voetbalclub FC Utrecht.
    • 2 juli » Het Moldavisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De voormalige Sovjetstaat verliest in Chisinau met 4-2 van Georgië.
    • 1 oktober » De poging van Togolese militairen mislukt om de nieuwe burgerregering omver te werpen. Als president Étienne Eyadéma de soldaten over de radio oproept de wapens neer te leggen en terug te gaan naar hun kazernes, keert de rust terug in de hoofdstad Lomé.
    • 9 oktober » Etienne Tshisekedi, de nieuwe premier van Zaïre, roept de bevolking op de straat op te gaan om te protesteren tegen "de dwarse opstelling" van president Mobutu bij de vorming van een nieuwe regering.
    • 12 december » Honderden zwaarbewapende militairen omsingelen in Birma het huis van Nobelprijswinnaar Aung San Suu Kyi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Red Adair, Amerikaans oliebrand-bestrijder († 2004)
  • 1916 » Francis Crick, Brits wetenschapper en Nobelprijswinnaar († 2004)
  • 1916 » Fredrik Horn, Noors voetballer († 1997)
  • 1916 » Luigi Comencini, Italiaans regisseur († 2007)
  • 1918 » Jacques Reuland, Nederlands componist, dirigent en pedagoog († 2008)
  • 1921 » Jan Meijer, Nederlands atleet († 1993)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smeekens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeekens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeekens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeekens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I292057.php : benaderd 7 oktober 2026), "Hubertha Smeekens (1918-1991)".