Stamboom Eijsermans » Cornelia Smeekens (1917-1919)

Persoonlijke gegevens Cornelia Smeekens 

  • Zij is geboren op 10 april 1917 in Gilze en Rijen.
  • Beroep: 1919 zonder.
  • Zij is overleden op 1 januari 1919 in Gilze en Rijen, zij was toen 1 jaar oud.
    Overlijdensakte Cornelia Smeekens Gilze en Rijen

    GemeenteGilze en Rijen
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1919
    CodeGZRI_O_1919
    Periode register1919
    Aktenummer2

    OverledeneCornelia Smeekens
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Plaats overlijdenGilze en Rijen
    Datum overlijden01-01-1919
    Geslachtv
    Leeftijd8 maanden

    Relatie

    VaderJosephus Smeekens

    MoederDimphena Schellekens
  • Een kind van Josephus Smeekens en Dimphna Schellekens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 mei 2013.

Gezin van Cornelia Smeekens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Smeekens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Smeekens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Smeekens

Antonie Smeekens
± 1843-1921

Cornelia Smeekens
1917-1919


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1917 lag tussen -2,4 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 1 januari 1919 lag tussen -2,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
    • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smeekens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeekens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeekens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeekens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I291933.php : benaderd 28 december 2025), "Cornelia Smeekens (1917-1919)".