Stamboom Eijsermans » Johanna Bernarda Smans (1918-1957)

Persoonlijke gegevens Johanna Bernarda Smans 


Gezin van Johanna Bernarda Smans

Zij is getrouwd met Adrianus Gerardus de Kort.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1946 te Dongen, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Joannes Braessen  1630-????
  2. N.N. de Kort  1955-1955

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Bernarda Smans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Bernarda Smans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Bernarda Smans

Johanna Bernarda Smans
1918-1957

1946
N.N. de Kort
1955-1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 mei 1918 lag tussen 10,1 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 23 mei 1946 lag tussen 10,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
    • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
    • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
    • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
  • De temperatuur op 28 april 1957 lag tussen 8,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
    • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
    • 28 september » Koningin Juliana opent de Velsertunnel in Noord-Holland
    • 17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I291552.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johanna Bernarda Smans (1918-1957)".