Stamboom Eijsermans » Petronella Dimphena Siemons (1917-1992)

Persoonlijke gegevens Petronella Dimphena Siemons 

  • Zij is geboren op 18 maart 1917 in Hoeven.
  • Zij is overleden op 17 september 1992 in Breda, zij was toen 75 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 1980.

Gezin van Petronella Dimphena Siemons

Zij is getrouwd met Antonius Graauwmans.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1940 te Ginneken en Bavel, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Dimphena Siemons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Dimphena Siemons


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1917 lag tussen 2,1 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
    • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
  • De temperatuur op 6 november 1940 lag tussen 5,8 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 8,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
    • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
    • 25 mei » De Slag om Duinkerken begint.
    • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
    • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
    • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
  • De temperatuur op 17 september 1992 lag tussen 6,4 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De topconferentie over drugs van de Verenigde Staten en zes Latijns-Amerikaanse landen wordt in het Texaanse San Antonio beëindigd met een oproep tot verheviging van de strijd tegen verdovende middelen.
    • 20 april » Zes Britse matrozen raken gewond als hun vliegdekschip tijdens een oefening in de Atlantische Oceaan per ongeluk wordt aangevallen door een eigen toestel.
    • 5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
    • 18 juli » Negen studenten en een professor van de Universiteit La Cantuta in de Peruviaanse hoofdstad Lima worden ontvoerd en later vermoord.
    • 24 juli » Nederlandse vliegtuigbouwer Fokker wordt overgenomen door het Duitse DASA.
    • 26 september » De militaire junta van Birma trekt na drie jaar de staat van beleg ten dele in: speciale militaire rechtbanken, die sinds juli 1989 waren gemachtigd om gearresteerde burgers te veroordelen, worden opgeheven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Siemons

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Siemons.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Siemons.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Siemons (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I290595.php : benaderd 11 oktober 2026), "Petronella Dimphena Siemons (1917-1992)".