Stamboom Eijsermans » Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen (1921-1982)

Persoonlijke gegevens Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen 


Gezin van Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen

Zij is getrouwd met Jacobus Godefridus Joseph Brouwers.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1920 te Tilburg.

Huwelijksakte Franciscus Joannes Horvers 13-01-1920 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1920
CodeTB_H_1920
Periode register1920
Aktenummer12
PlaatsTilburg
Datum13-01-1920

BruidegomFranciscus Joannes Horvers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd34 jaar

BruidJosephina Maria Kluijtmans
GeboorteplaatsHilvarenbeek
Leeftijd27 jaar

Vader bruidegomCornelis Horvers

Moeder bruidegomMaria Cornelia Smulders

Vader bruidJacobus Josephus Kluijtmans

Moeder bruidPetronella Strobands

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen

1962 Hoofdstraat 62 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dimphna Maria Theresia Seelen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 december 1921 lag tussen 4,8 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 13 januari 1920 lag tussen 6,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 8 januari 1982 lag tussen -6,2 °C en -3,9 °C en was gemiddeld -5,5 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » De Nederlandse wielrenner Jan Raas wint voor de vierde keer de klassieker Amstel Gold Race.
    • 29 augustus » Bezoek van Paus Johannes Paulus II aan de Republiek San Marino en de Italiaanse stad Rimini.
    • 17 september » Bij atletiekwedstrijden in Londen verbetert Rob Druppers zijn eigen en drie weken oude Nederlands record op de 800 meter (1.44,70) met een tijd van 1.44,54.
    • 8 november » Paus Johannes Paulus II brengt op de negende dag van zijn rondreis door Spanje een bezoek aan Valencia.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties neemt Resolutie 37/37 aan, waarin de Sovjet-Unie wordt opgeroepen hun troepen uit Afghanistan terug te trekken.
    • 8 december » In Suriname worden 15 critici van het bewind van Desi Bouterse - voornamelijk journalisten, vakbondsmensen en advocaten - vermoord (zie Decembermoorden).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Seelen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Seelen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Seelen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Seelen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I289521.php : benaderd 18 oktober 2026), "Dimphna Maria Theresia "Dina" Seelen (1921-1982)".