Stamboom Eijsermans » Johanna Elisabeth Schram (1907-1980)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Schram 


Gezin van Johanna Elisabeth Schram

Zij is getrouwd met Adrianus Gerardus van den Ouweland.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Schram?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth Schram

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Schram


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 september 1907 lag tussen 6,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 18,0 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 5 augustus 1980 lag tussen 16,9 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (35%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 21 april » Een zware noordwesterstorm richt voor miljoenen guldens schade aan op de Nederlandse kust.
    • 1 juni » Eerste uitzending van de Amerikaanse nieuwszender CNN van Ted Turner.
    • 27 juli » Een Palestijn gooit in Antwerpen twee handgranaten naar een groep joodse scholieren.
    • 30 juli » Vanuatu verkrijgt zijn onafhankelijkheid.
    • 11 oktober » De politieke partijen KVP, ARP en CHU fuseren tot het CDA.
    • 30 november » De gemeente Amsterdam koopt het kraakpand Groote Keijser aan de Keizersgracht om een treffen met de kraakbeweging te voorkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Set Svanholm, Zweeds tenor († 1964)
  • 1907 » Helmut Hirsch, Duits historicus († 2009)
  • 1911 » Floyd Council, Amerikaans bluesmuzikant († 1976)
  • 1912 » Johan Daisne, Belgisch schrijver († 1978)
  • 1913 » Bill Shankly, Schots voetballer en coach († 1981)
  • 1919 » Anne-Marie Blanc, Zwitsers film- en televisieactrice († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schram

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schram.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schram.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schram (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I288702.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Elisabeth Schram (1907-1980)".