Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Dymphna van der Schoot (1907-2000)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Dymphna van der Schoot 


Gezin van Johanna Maria Dymphna van der Schoot

Zij is getrouwd met Nicolaus Joannes Martinus Franciscus van Blerk.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1930 te Ginneken en Bavel, zij was toen 22 jaar oud.

BruidegomNicolaus Joannes Martinus Franciscus van Blerk
Vader bruidegomJohannes Martinus van Blerk
Moeder bruidegomMathilda Maria Cornelia van Iersel
BruidJohanna Maria Dijmphna van der Schoot
Vader bruidAdrianus Cornelis van der Schoot
Moeder bruidHuberta Dijmphna Smulders
Datum huwelijk14-10-1930
PlaatsGinneken en Bavel
BronHuwelijksregister Ginneken en Bavel 1930
Toegangsnr.550
Inv.nr.4256
Aktenummer96

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Dymphna van der Schoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Dymphna van der Schoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Dymphna van der Schoot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 oktober 1907 lag tussen 7,2 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 14 oktober 1930 lag tussen 5,4 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
  • De temperatuur op 22 juni 2000 lag tussen 13,4 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Oprichtster Nina Brink brengt het Internet-bedrijf World Online naar de beurs.
    • 29 april » Opening van Plopsaland De Panne in De Panne. Het is het eerste Plopsa-park.
    • 8 juli » Lars Frölander scherpt bij de EK zwemmen in Helsinki het Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 52,23.
    • 24 augustus » Bisschopswijding van Johannes te Maarssen, Nederlands bisschop van Kundiawa in Papoea-Nieuw-Guinea.
    • 31 oktober » Laatste dag Expo 2000 wereldtentoonstelling in de Duitse stad Hannover.
    • 11 november » Oprichting van Bits of Freedom, een onafhankelijke Nederlandse belangenorganisatie die opkomt voor digitale burgerrechten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Schoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I288438.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johanna Maria Dymphna van der Schoot (1907-2000)".