Stamboom Eijsermans » Maria Johanna Schoenmakers (1892-1985)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Schoenmakers 


Gezin van Maria Johanna Schoenmakers

Zij is getrouwd met Adrianus Laurijssen.

Zij zijn getrouwd op 11 januari 1919 te Baarle-Nassau, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Anna Maria Laurijssen  1920-2003 
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. N.N. Laurijssen  1929-1929
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Schoenmakers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Schoenmakers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 maart 1892 lag rond de -4,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
  • De temperatuur op 11 januari 1919 lag tussen 0,3 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
  • De temperatuur op 17 augustus 1985 lag tussen 9,5 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 20,7 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De Europese Gemeenschap verliest meer dan de helft van haar grondgebied als Groenland zich ervan losmaakt.
    • 12 februari » Minister Elco Brinkman weigert de P.C. Hooft-prijs uit te reiken aan Hugo Brandt Corstius.
    • 27 februari » Het Nederlands voetbalelftal loopt Cyprus met 7-1 onder de voet in de WK-kwalificatiereeks. Wim Kieft en Dick Schoenaker scoren beiden twee keer voor Oranje.
    • 6 juni » FC Utrecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de KNVB-beker. Op eigen veld is de ploeg met 1-0 te sterk voor Helmond Sport. John van Loen maakt in de verlenging het enige doelpunt van de wedstrijd.
    • 30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.
    • 4 september » Het Nederlands voetbalelftal bereidt zich voor op de play-offs tegen België en verslaat Bulgarije. Rob de Wit maakt in Heerenveen het enige doelpunt voor Oranje. Ernie Brandts (28ste) en Huub Stevens (18de) spelen hun laatste interland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1886 » Jean Konings, Belgisch atleet († 1974)
  • 1889 » Pearl White, Amerikaans actrice († 1938)
  • 1896 » Lucia Lauria Vigna, Italiaanse, bij overlijden oudste inwoner van Europa († 2009)
  • 1898 » Hans Krebs, Duits generaal († 1945)
  • 1900 » Désiré Bastin, Belgisch voetballer († 1971)
  • 1903 » Luis Carrero Blanco, Spaans staatsman († 1973)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schoenmakers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I288108.php : benaderd 3 oktober 2026), "Maria Johanna Schoenmakers (1892-1985)".