Stamboom Eijsermans » Wilhelmus van Corler (1861-1926)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus van Corler 

  • Hij is geboren op 15 mei 1861 in Tilburg.
    Geboorteregister 1861

    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: geboorteakte(Akte)datum: 15-05-1861
    Plaats: Tilburg

    Zoon
    Wilhelmus van Corler geboren 15-05-1861 te Tilburg
    Vader
    Lambertus van Corler
    Moeder
    Geertrui Schuermans

    Bronvermelding
    Geboorteregister 1861, archiefnummer 16, aktenummer 210
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1861
  • Hij is overleden op 14 augustus 1926 in Tilburg, hij was toen 65 jaar oud.
    Overlijdensregister 1926

    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: overlijdensakte(Akte)datum: 14-08-1926
    Plaats: Tilburg

    Overledene
    echtgenoot
    Wilhelmus van Corler 65 jaar oud, geboren te Tilburg , overleden op 14-08-1926 te Tilburg
    relatie van Johanna Hozemans
    Vader
    Lambertus van Corler
    Moeder
    Geertrui Schuurmans
    Bronvermelding
    Overlijdensregister 1926, archiefnummer 16, aktenummer 473
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1926
  • Een kind van Lambertus van Corler en Geertrui Schuermans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 december 2018.

Gezin van Wilhelmus van Corler

Hij is getrouwd met Johanna Hozemans.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1889 te Tilburg, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister 1889

Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakte(Akte)datum: 22-05-1889
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Lambertus van Corler
Moeder van de bruidegom
Geertrui Schuermans
Bruidegom
Wilhelmus van Corler 28 jaar oud, geboren 15-05-1861 te Tilburg
Bruid
Johanna Hozemans 28 jaar oud, geboren 25-01-1861 te Udenhout
Vader van de bruid
Jan Hozemans
Moeder van de bruid
Hendrika de Kort
Bronvermelding
Huwelijksregister 1889, archiefnummer 16, Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957, aktenummer 69
Gemeente: Tilburg
Periode: 1889

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus van Corler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus van Corler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1861 lag rond de 12,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
  • De temperatuur op 22 mei 1889 lag rond de 25,5 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 34%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 14 augustus 1926 lag tussen 14,8 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Corler


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I28772.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmus van Corler (1861-1926)".