Stamboom Eijsermans » Anna M. Schilders (1907-1987)

Persoonlijke gegevens Anna M. Schilders 

  • Zij is geboren op 22 december 1907.
  • Woonachtig rond 1947: Stationsstraat B 140.
  • Zij is overleden op 5 september 1987, zij was toen 79 jaar oud.
  • Zij is begraven in Rijen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2008.

Gezin van Anna M. Schilders

Zij is getrouwd met Adrianus Cornelis van Dongen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna M. Schilders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna M. Schilders

Anna M. Schilders
1907-1987



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 december 1907 lag tussen 5,8 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 5 september 1987 lag tussen 10,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » De veerboot Herald of Free Enterprise, kapseist, net nadat hij de haven van Brugge verliet, op weg naar zijn thuishaven. Van de 539 reizigers aan boord vinden er 139 de dood door verdrinking.
    • 25 maart » In de EK-kwalificatiereeks loopt het Nederlands voetbalelftal averij op door in Rotterdam met 1-1 gelijk te spelen tegen Griekenland. Ajacied Aron Winter maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 29 maart » Zaligverklaring van Marcelo Spínola y Maestre (1835-1906), Spaans kardinaal-aartsbisschop van Sevilla, door Paus Johannes Paulus II
    • 30 juni » De Europese Commissie publiceert haar groenboek over telecommunicatie.
    • 26 juli » De Ierse wielrenner Stephen Roche wint de Ronde van Frankrijk.
    • 17 augustus » Steffi Graf lost Martina Navrátilová na negentig weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters, en de Duitse houdt bijna vier jaar stand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schilders


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I287676.php : benaderd 7 oktober 2026), "Anna M. Schilders (1907-1987)".