Stamboom Eijsermans » Joanna Coppens

Persoonlijke gegevens Joanna Coppens 


Gezin van Joanna Coppens

Zij is getrouwd met Petrus Joannes Michielsen.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1905 te Best.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.019
Inventarisnr: 867
Gemeente: Best
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 12
Datum: 16-08-1905
Bruidegom Petrus Joannes Michielsen
Geboorteplaats: Best
Bruid Joanna Coppens
Geboorteplaats: Best
Vader bruidegom Adriaan Michielsen
Moeder bruidegom Jacoba Bakx
Vader bruid Frans Coppens
Moeder bruid Maria Raaijmakers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Coppens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Coppens

Lambertus Coppens
± 1820-????
Petronella Bekx
± 1820-????
Frans Coppens
± 1845-????
Maria Raaijmakers
± 1845-????

Joanna Coppens

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1905 lag tussen 11,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.

Over de familienaam Coppens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coppens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coppens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coppens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I28660.php : benaderd 27 december 2025), "Joanna Coppens".