De temperatuur op 11 september 2007 lag tussen 8,1 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint zijn eerste wereldtitel bij de Professional Darts Corporation door in de finale de Engelsman Phil Taylor met 7-6 te verslaan.
15 april » Joshua Chelenga wint de marathon van Rotterdam in een tijd van 2.08.21
10 juni » Lewis Hamilton, die dit jaar voor het eerst in de Formule 1 uitkomt, wint de Grote Prijs van Canada. In dezelfde race vliegt Robert Kubica uit de bocht.
13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
17 juli » TAM Linhas Aéreas-vlucht 3054 crasht bij de landing tijdens regen in São Paulo. Dit is met 199 slachtoffers het dodelijkste luchtvaartongeval dat gebeurd is in Brazilië.
10 november » De Belgische piloot Jacques Wilmart is, na een kort verblijf in een Tsjadische gevangenis (in verband met de Ark van Zoë), terug in België.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I285597.php : benaderd 6 oktober 2026), "Antoon Santegoets (± 1923-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.