Stamboom Eijsermans » Adriana Maria Copal

Persoonlijke gegevens Adriana Maria Copal 


Gezin van Adriana Maria Copal

Zij is getrouwd met Johannes Franciscus Deenen.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1917 te Oost-, West-en Middelbeers.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.123
Inventarisnr: 1994
Gemeente: Oost-, West- en Middelbeers
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 9
Datum: 21-06-1917
Bruidegom Johannes Franciscus Deenen
Geboorteplaats: Oost-, West- en Middelbeers
Bruid Adriana Maria Copal
Geboorteplaats: Oost-, West- en Middelbeers
Vader bruidegom Hendricus Deenen
Moeder bruidegom Woutrina Swienen
Vader bruid Godefridus Copal
Moeder bruid Helena Maria Mollen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Maria Copal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Maria Copal


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juni 1917 lag tussen 13,1 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,8 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.

Over de familienaam Copal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Copal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Copal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Copal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I28521.php : benaderd 26 december 2025), "Adriana Maria Copal".