Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Rijvers (1898-1966)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Rijvers 


Gezin van Wilhelmus Rijvers

Hij is getrouwd met Catharina Cornelia Elisabeth Wirken.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1920 te Ginneken en Bavel, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Catharina Helena Rijvers  ± 1937-1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Rijvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Rijvers

Wilhelmus Rijvers
1898-1966

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 september 1898 lag rond de 15,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 3 maart 1920 lag tussen -1,3 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
  • De temperatuur op 15 februari 1966 lag tussen -1,3 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Eerste zachte onbemande landing op de maan door de Loenik 9 van de Sovjet-Unie.
    • 3 april » De Russische Loena 10 brengt voor de eerste keer een ruimtesonde in een baan om de maan.
    • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
    • 14 juli » Richard Speck vermoordt acht verpleegsters in Chicago.
    • 26 augustus » De People’s Liberation Army of Namibia (PLAN) lanceert de eerste aanval op bezetter Zuid-Afrika bij het trainingskamp Omugulugwombashe. Daarmee begint de onafhankelijkheidsoorlog in Namibië.
    • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rijvers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rijvers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rijvers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rijvers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I280918.php : benaderd 8 oktober 2026), "Wilhelmus Rijvers (1898-1966)".