De temperatuur op 19 december 1887 lag rond de 1,1 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
Dag van overlijden 4 maart 1968
De temperatuur op 4 maart 1968 lag tussen -0,2 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
22 januari » Première van de musical Jacques Brel is alive and well and living in Paris in New York.
9 februari » De eerste Rotterdamse metrolijn en tevens kleinste ter wereld wordt geopend door prinses Beatrix samen met haar echtgenoot.
3 juni » Voetbalclub ADO wint de KNVB beker-finale van AFC Ajax.
27 juni » Vier leden van de Boerenpartij (Evert Jan Harmsen, Johan van de Brake, Wouter van Harselaar en Hubert Kronenburg) splitsen zich af en gaan in de Nederlandse Tweede Kamer verder als de Groep Harmsen.
25 juli » Paus Paulus VI veroordeelt in zijn encycliek Humanae Vitae alle mechanische en chemische middelen tot geboortebeperking. Deze paus heeft hierna nooit meer een encycliek geschreven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I278899.php : benaderd 12 oktober 2026), "Elisabeth Adriana Maria Remijsen (1887-1968)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.