Stamboom Eijsermans » Emelie Elisabeth van den Ouwelant (1902-1997)

Persoonlijke gegevens Emelie Elisabeth van den Ouwelant 


Gezin van Emelie Elisabeth van den Ouwelant

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Hack.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emelie Elisabeth van den Ouwelant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emelie Elisabeth van den Ouwelant

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emelie Elisabeth van den Ouwelant

Emelie Elisabeth van den Ouwelant
1902-1997



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1902 lag tussen -2,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (37%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 14 januari 1997 lag tussen -2,3 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (85%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Een Libisch verkeersvliegtuig vliegt ondanks de sancties van de Verenigde Naties tegen Libië met een regeringsdelegatie naar Ghana.
    • 8 juni » In Berlijn eindigt de Nederlandse vrouwenhockeyploeg als derde bij de strijd om de Champions Trophy.
    • 6 augustus » Hugo Banzer, die in 1971 als legergeneraal de macht greep in Bolivia, wordt via de democratische weg geïnstalleerd als president.
    • 17 augustus » PSV wint ook de tweede editie van de Johan Cruijff Schaal, ditmaal door Roda JC met 3-1 te verslaan in de Amsterdam Arena.
    • 8 oktober » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Chicago Fire Soccer Club.
    • 17 november » In Luxor, Egypte worden bij de Tempel van Hatsjepsut (Deir el Bahari) 63 mensen (onder wie 58 toeristen) vermoord tijdens een aanslag door moslimmilitanten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Ouwelant


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I270910.php : benaderd 6 oktober 2026), "Emelie Elisabeth van den Ouwelant (1902-1997)".